Nasze produkty:
Kwiaty cięte
Kwiaty doniczkowe
Świąteczne
Zielone dodatki
Inne
Szukaj...
Nasze produkty: Stuknij, aby otworzyć menu
Kwiaty cięte
Kwiaty doniczkowe
Świąteczne
Zielone dodatki
Inne
Szukaj...

O nas

Jesteśmy młodą marką kwiatową wywodzącą swe korzenie od firmy MAG Gorzelak i Jasiński Sp.J. ściśle związanej z sezonem bożonarodzeniowym, a także firmą-siostrą MAG11 Sp. z o.o.

Nasza stabilna sytuacja na polskim rynku oraz komfortowe warunki współpracy z zachodnimi kontrahentami pozwoliły na otworzenie nowej furtki dla naszej firmy oraz rozpostarcie skrzydeł w dodatkowej dziedzinie dekoracyjnej, jaką są kwiaty sztuczne.

Jesteśmy bezpośrednim importerem kwiatów i roślin sztucznych. Naszą ofertę stanowią głównie kwiaty cięte, doniczkowe rośliny zielone oraz kwitnące. Nasz asortyment importujemy bezpośrednio od producentów z Dalekiego Wschodu, co powoduje, że możemy proponować Państwu zróżnicowany towar w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pragniemy zaproponować Państwu ofertę, która wychodzi naprzeciw różnorodnym i często niełatwym oczekiwaniom klientów. Ofertę, która przykuje uwagę nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą ciągle wzbogacamy. Zapraszamy do regularnego przeglądania naszej strony internetowej oraz kontaktu z naszymi pracownikami, którzy są do Państwa dyspozycji w każdej chwili.
Data aktualizacji: 18 maja 2015